Guatemala & Belize

19. 1. 2024 11.50
Cestovatelská přednáška s hulínským rodákem Jakubem Hradilem.

MKC Hulín a MěK Hulín Vás srdečně zvou v rámci března – Měsíce čtenářů na cestovatelskou přednášku GUATEMALA A KARIBSKÁ BELIZE.

Hulínský rodák, Jakub Hradil, se po roce vrací s dalším poutavým vyprávěním, tentokrát z mayské Guatemaly a karibského Belize. Během této cestovatelské přednášky se Jakub, společně s Vámi, vrátí do srdce těchto exotických destinací, plných fascinujících tradic a tajemných příběhů.

Přijďte si vychutnat dojímavé příběhy o setkáních s místními obyvateli a objevování unikátních kultur. Pokud toužíte po inspiraci a odvaze, nenechte si ujít tuto příležitost k dobrodružství, která vás pohltí a přenese na exotická místa přímo z pohodlí naší knihovny. Udělejte si čas a dejte šanci cestování ve chvílích, kdy zůstáváte pevně nohama na zemi. Dobrodružství začíná!

Přednáška se uskuteční 5. 3. 2024 v 17:00 v přednáškovém sále knihovny Hulín.

Vstupné dobrovolné.