Barma a Vietnam, cestopisná beseda 9. října 2018

09.10.2018 17:00

Po dvou letech k nám do knihovny zavítali opět manželé Márovi se svou cestopisnou besedu tentokrát zaměřenou na jejich putování po Indočíně, konkrétně se jednalo o Barmu a Vietnam. Fotoprezentaci doplnili oba manželé o detailní vyprávění svých zážitků a humorně promluvili i o některých peripetiích. Tyto dvě asijské netradiční země přilákaly do přednáškového sálu necelou padesátku posluchačů. Na kapacitu sálu se jednalo o velkou účast a museli jsme i přidat místa k sezení, ale pro manželé to byla spíše komornější beseda, která, jak nám sdělili, je více naplňuje energií, než přednášky ve velkých posluchárnách. Na konci prezentace byl prostor na dotazy a následně si posluchači mohli prohlédnout a zakoupit knihy, DVD a kalendáře z jejich cest. Moc děkujeme manželům Márovým za úžasnou přednášku a příjemně strávený večer a budeme se těšit snad v příštím roce.