Děti z příměstského tábora přišly do knihovny

07.08.2020 10:12

Začátek tohoto týdne moc venkovním aktivitám nepřál, a tak se musely vymyslet alternativní plány. V úterý 4. 8. přišly děti z příměstského tábora pořádaného Orel jednotou Hulín do knihovny na dobrodružnou knihovnickou lekci. Jelikož celý tábor se nese v duchu JUMANJI, připravili jsme si pro ně dobrodružné povídání o knize LIDOŽROUT: Přežil jsem útok velkého bílého žraloka. Přečetli jsme si ukázku, plnili nejrůznější úkoly, zkoušeli poslepu domalovat části žraloka, a kdo chtěl, si mohl vyrobit svého vlastního lidožrouta. Ale aby se děti nebály odjet na dovolenou k moři, vysvětlili jsme si, kde číhá největší riziko, nebo jak se chovat, abychom žraloka nepřilákali. Zbyl nám i volný čas, který někteří využili k četbě, hraní společenských her nebo hraní na X-boxu. Moc děkujeme za návštěvu a doufáme, že dětem už počasí bude přát.