DO PROJEKTU KRABICE OD BOT SE ZAPOJILI I ŽÁCI 3. ZŠ HOLEŠOV

05.12.2018 13:43

Do projektu Krabice od bot se zapojili i žáci 3. Základní školy v Holešově. Moc jim děkujeme za jejich dárky a zde zveřejňujeme jejich text, který k tomuto projektu sepsali:

I v letošním předvánočním čase jsme se rozhodli potěšit dárkem někoho, kdo se nemá tak dobře, jako my.
Vloni jsme se zapojili do akce Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata ( www.jeziskovavnoucata.cz). Vybrali jsme mezi sebou peníze a předplatili jsme na rok časopis Zahrádkář, jak si to přáli klienti denního stacionáře v Prostějově.
Letos nás oslovil projekt Diakonie s názvem Krabice od bot (https://www.krabiceodbot.cz/)
Rozhodli jsme se, že naplníme krabice dvě - kluci pro kluka a holky pro holku, kteří jsou v našem věku. Každý pak podle svých možností přinesl drobný dárek, o kterém si myslel, že by mohl vrstevníka potěšit. Dárky jsme pečlivě zabalili a naši tři spolužáci, kteří jsou z Hulína, tyto dárky odnesli do místní knihovny, která je zároveň sběrným místem tohoto projektu.
Ani jsme na začátku netušili, jakou radost nám tato společná aktivita udělá!
Radostné Vánoce všem!