Karmická numerologie - přednáška 5. října 2021

22.09.2021 16:40

Po roce a půl covidové pauzy jsme se konečně setkali nejen s našimi čtenáři na naučné přednášce, které byly vždy součástí našich akcí v knihovně. V rámci Týdne knihoven jsme pozvali do Hulína astroložku a numeroložku Evu Matulovou, která nám přijela vysvětlit, co je to karmická numerologie, jak nás v životě ovlivňuje a jak s ní pracovat. Paní Matulová posluchačům ukázala, jak se počítá numerologická mřížka, vysvětlila, co která čísla znamenají a jak nás ovlivňují, když některá schází. Vše souvisí se vším, a tak jsme se dostali k astrologii, postavení planet či znamením zvěrokruhu. Na konci přednášky paní Matulové těm, kteří chtěli, vypočítala jejich znamení v luně, jelikož to ovlivňuje 70 % našeho chování (především u žen). Po tak dlouhé odmlce jsme si nemohli vybrat lepší startovací přednášku, jako byla tato. Úžasná atmosféra a „domácí“ prostředí přednáškového sálu ještě umocnily zážitek z něčeho, co nás převyšuje a co nemůžeme ovlivnit. Byli jsme velmi pozitivně překvapeni hojnou účastí a doufáme, že se budeme i nadále setkávat a společně se vzdělávat v nejrůznějších oblastech.

Text, foto: E. Koukalová, vedoucí MěK Hulín