Knihovna OTEVŘENA od 27. dubna 2020

24.04.2020 16:41

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení čtenáři,

prosím čtěte až do konce!!!!

Na základě usnesení vlády ze dne 23. 4. 2020 otevírá naše knihovna své prostory od pondělí 27. 4. 2020 za specifických hygienických podmínek, které budou následující:

1. Knihovna je otevřena v KLASICKOU OTEVÍRACÍ DOBU
  2. Pokud dospělý čtenář přijde v otevírací dobu dětského oddělení, bude moct POUZE VRÁTIT knihy. Půjčit si může jen v dospělém oddělení. Platí i v obrácené situaci.
  3. Vstup do knihovny pouze s rouškou nebo jinou ochranou úst a nosu.
  4. Před vrácením a půjčením knih je nutná dezinfekce rukou – sprej k dispozici v knihovně.
  5. Budeme rádi, když budete při výběru knih používat rukavice (vlastní).
  6. Nebude možné využívat sociální zařízení knihovny.
  7. Nutné bude udržovat rozestupy – 2 metry mezi sebou.
  8. V prostorách knihovny budou moct být pouze 3 čtenáři naráz.

Knihovna se prozatím otevírá v nouzovém režimu, tudíž nebude možné používat PC studovnu a dětský koutek. Prosíme tedy naše čtenáře, aby se v knihovně ZDRŽOVALI NEZBYTNĚ NUTNOU DOBU PRO VRÁCENÍ A VYPŮJČENÍ KNIH!

Po celý měsíc květen bude platit rozšířená výpůjční doba v dospělém oddělní a prosíme čtenáře, aby tohoto rozšíření využili. Věříme, že se na nás a nové knihy těšíte, ale trochu se bojíme pondělního náporu čtenářů.

Vaše knihovnice