Přeposeroutkováno v družinách v Kroměříži

14.02.2020 09:26

V úterý 11. února a ve středu 12. února jsme opět navštívili dvě družinky v Kroměříži - družinu ZŠ Zachar a Školní klub ZŠ Slovan. Jak už z názvu vyplývá, bylo naprosto přeposeroutkováno. Do obou škol jsme jeli představit druhou nejpůjčovanější sérii naší knihovny Deník malého poseroutky. Kromě základní dějové linky, jsme si s dětmi povykládali o tom, zda si samy píši deník, jaké jsou jeho výhody a že se opravdu nejedná o aktivitu určenou jen dívkám. A aby to nebylo jen povídání, tak jsme se do poseroutky vrhli po hlavě. Napínavá soutěž v družstvech, tvoření hlavy Grega, předpověď vlastní budoucnosti nebo hledání hlavních postav po místnosti. Program byl opravdu bohatý a děti si za velkou snahu vysloužily sladkou odměnu.