Putování severní Indií - přednáška 31. 10. 2019

30.10.2019 09:23

Na halloweenský čtvrtek, tedy 31. 10. 2019, přijel do knihovny známý cestovatel Petr Nazarov, který posluchačům představil své putování po severní Indii. Jak sám cestovatel říká: "Do Indie jezdí dva druhy turistů. První sem přijede a už v životě se sem nechce vrátit A druhý, co sem přijede a zamiluje si to tu." Petr Nazarov patří do té druhé skupiny, a tak nám s neskrývanou vášní představil kousek této obrovské země. Společně jsme se vydali z Himálají až do Váránasí. Během přednášky jsme byli svědky toho, jak lidé v Indií žijí, co jedí a jaké mají zvyklosti. Nad tím vším se posluchačům zatajoval dech a pro většinu z nás je takový život nepředstavitelný. Ovšem díky panu Nazarovi jsme se podívali do další koutu světa a seznámili se s úplně jinou kulturou.