SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ HULÍNSKÉ STROMEČEK

06.12.2018 10:31

Naše knihovna se s dalšími dvaceti organizacemi v Hulíně zapojila do tradiční soutěže O nejhezší hulínské stromeček. Knihovní stromek opět obsahuje knihy, které jsou pro nás typické, ale oproti loňskému roku, kdy jsme do baněk uložili mini repliky tehdejších bestsellerů, máme knihy vyrobené z bomboniéry. Počátkem května letošního roku veěel v platnost zákon o GDPR, který nám nařizovat zničit všechny informace o čtenářích, kteří nám nepodepíší souhlas. Proto jsme jejich údáje na CD krapet upravili a naši čtenáři se stali součástí našeho stromečku. Konkurence je ovšem veliká a každý stromeček je krásný a originální. Pokud byste se chtěli na všechny podívat, stačí přijít na náměstí v Hulíně, kde budou k vidění ještě během začátku nového roku. Výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli 23. 12. 2018 na náměstí v rámci IV. adventní neděle.