Stavění májky a pálení čarodějnic

11.04.2019 14:02

Z čarodějnice zbyl jen popel Přes počáteční neshody s počasím, které nám ale zajistilo zrušení zákazu zakládání požárů, se přece jen vyčasilo a stavění májky s programem pálení čarodějnic se mohlo uskutečnit. Od 16:30 hasiči společně s místními nazdobili májku barevnými pentlemi a následně za odborného dohledu došlo ke vztyčení máje. Další program se konal v letním kině, kde od 17:00 čekal na návštěvníky bohatý program s tématikou pálení čarodějnic. Na děti i dospělé čekaly výtvarné dílničky, hod žábou do kbelíků, věštírna, čarovná diskotéka, chemické pokusy od představitelů z Pevnosti poznání v Olomouci a dechberoucí fakírská show společnosti Memenro Mori. Během programu odborná porota z řad diváků vybrala tři nejhezčí dětské a dospělé kostýmy, které byly ohodnoceny drobnou odměnou a diplomem, a po půl sedmé došlo k dlouho očekávanému zapálení vatry s čarodějnicí, která shořela na popel. Děkujeme všem návštěvníkům, jejichž počet nás nad očekávání překvapil, pracovníkům SVČ Hulín za pomoc a krásné dílničky, hasičům SDH Hulín za požární dohled a všem vystupujícím, co návštěvníkům zpříjemnili den a předvedli ohromnou podívanou.