Světýlkový průvod - pátek 4. října 2019

02.10.2019 10:21

Jako již tradičně jsme Týden knihoven ukončili každoročním světýlkovým průvodem. Už od šesti hodin večer na dvůr knihovny začaly přicházet děti s lampióny. Ve strašidelném koutu dvora se děti podepsaly na pergamen a dostaly svíticí tyčinku, aby je po trase šlo krásně vidět. Až už byli všichni podepsáni (a že to trvalo, protože zájem byl obrovský), vyrazil průvod směrem ke Kostelu sv. Václava, kde ti nejodvážnější za sladkou odměnu mohli projít hrůzostrašným tmavým tunelem. Následovala zastávka u SVČ Hulín, kde průvod přivítaly bílé paní. Třešnička na dortu v podobě ohňové a světelné show čekala v Letním kině Hulín, kde rovněž byl i cíl celého putování. Zde se představila naprosto úžasná skupina Postrpoi, která nejednou divákům zatajila dech. Celkem se průvodu zúčastnilo 572 lidí. Všem moc děkujeme a chtěli bychom moc poděkovat za pomoc pracovníkům SDH Hulín a SVČ Hulín a budeme se těšit příští rok.