Tábory v knihovně

23.07.2021 11:43

Předposlední červencový týden nás v knihovně navštívily dva tábory. V úterý 20. července za námi přijeli děti až z Kroměříže ze ZŠ Slovan. Jelikož u nás děti byly poprvé, ukázali jsme si knihovnu i zahradu, na které bylo připraveno zahradní bingo, představili jsme si knižní sérii "Přežil jsem" a plnili jsme několik zábavných úkolů. Ve čtvrtek 22. července za námi přišli děti z příměstského tábora Orel jednoty Hulín. Abychom dětem ukázaly, že knihovna není jen o půjčování knih, připravili jsme si pro ně zábavné odpoledne plné společenský her. Děti sčítaly čísla, aby mohly ulovit rybičky, hledaly ztracené ponožky krokodýla Dundeeho, odpovídaly na otázky z mořského světa a společně s Mlsandou a Zdravoušem se učily zásadám zdravého životního stylu.

Jsme rádi, že za námi děti přišly a oživily letní provoz knihovny. :)