Malujeme Vánoce

30. 11. 2023 15.37
Vánoční program pro děti s ilustrátorek Adolfem Dudkem.

Ve čtvrtek 31. listopadu 2023 přijal pozvání ilustrátor Adolf Dudek, který se do naší knihovny vrátil opět po letech. Pro třídu třeťáků jsme vybrali program MALUJEME VÁNOCE, jelikož první adventní neděle klepe na dveře. Na děti čekala hodina plná nepřetržitého smíchu a zábavy. Společně s panem Dudkem jsme se promalovali přes všechny adventní neděle, Mikuláše a čerty až ke Štědrému dni. Trochu jsme si zazpívali i zasportovali. Zapojili se všichni žáci, paní učitelka i paní knihovnice. Na konci nechyběla společná fotka ani autogramiáda. Děti byly tak nadšené, že se při odchodu s panem Dudkem objímaly na rozloučenou. Vystoupení proběhlo díky finanční podpoře Knihovny Kroměřížska a Zlínského kraje.

Text, Foto: E. Koukalová